بازی فکری جاسوس

ﺷﻨﺎﺳﻪ:

105

ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی:

بازی معمایی
قیمت: 150,000 تومان

سبک بازی :

بازی کارتی

رده سنی :

نوجوان، بزرگسال

تعداد بازیکن :

بیش از 4 نفر

مدت زمان بازی :

کمتر از یک ساعت

تعداد
آخرین موجودی

  • موجود در انبار
  • ارسال به سراسر ایران
  • تضمین کیفیت کالا
  • سوالی دارید؟
  • دیدگاه خود را وارد کنید
توضیحات

بازی جاسوس یک بازی فکری و جذاب است که در آن شما یک جاسوس هستید و باید با استفاده از توانایی های خود، اطلاعات مخفی را پیدا کنید. در این بازی، یک یا چند نفر جاسوس هستند و بقیه بازیکنان باید با سوال کردن از هم، جاسوس را پیدا کنند. هر بازیکن به ترتیب یک سوال مطرح می کند و سایر بازیکنان به ترتیب به آن پاسخ می دهند. در پایان بازیکنان باید حدس بزنند کدام یک از بازیکنان جاسوس است.

بازی فکری جاسوس بازی SPYFALL یک بازی فکری کاملاً متفاوت! شما نقش جاسوسی را بازی می‌کنید که باید تلاش کند تا از آن‌چه که دور و بَرش می‌گذرد، سر در بیاورد. بازیکنان، کارت‌هایی دریافت می‌کنند که یک “مکان” را نشان می‌دهد، مثلاً یک “کازینو” یا یک “سیرک سیّار”… فقط یکی‌از بازیکنان، کارت “جاسوس” را دریافت می‌کند… بازیکنان، برای شناسایی “جاسوس”، شروع به سوال کردن از یکدیگر می‌کنند و چون “جاسوس” نمی‌داند که در چه مکانی قرار دارد، باید حسابی مواظب جواب‌هایی که می‌دهد، باشد.

هدف بازی جاسوس بازی spyfall

بازی اسپایفال از چند راند 8 دقیقه ای تشکیل میشه و هر راند با یکی از دسته کارت‌ها بازی میشه. در هر راند بازیکن‌ها در یک محل جدید قرار ملاقات دارند، ولی همیشه یکی از بازیکنان جاسوسه و نمیدونه قرار ملاقات کجاست. هدف جاسوس اینه که بازیکن‌های دیگه رو به حرف دربیاره تا بفهمه کجا هستن. بازیکن‌های دیگه هم در عین حال که دنبال پیدا کردن جاسوس هستند میخوان به دیگران بفهمونن که از محل ملاقات با خبر هستند؛ ولی باید جوری این کارو انجام بدن که جاسوس از وسط حرفاشون چیزی دستگیرش نشه .سازنده بازی spyfall ایرانی می‌باشد.

یک بازی فکری کاملا مهیج و سرگرم کننده.

مشخصات
رده سنی
13 سال به بالا
تعداد بازیکن
3 الی 8 نفر
مدت زمان بازی
15 دقیقه
ابعاد جعبه
19x18x4 سانتی متر
نوع بازی
بازی فکری
کارتی
پرداخت در محل
ویژه تهرانی ها

 در صورت تمایل به پرداخت در محل در شهر تهران با شماره 09306503949 تماس بگیرید.

امتیاز و دیدگاه کاربران

جمع بندی


5
از 5
از مجموع 0 امتیاز
دیدگاه خود را در مورد این محصول بیان کنید
افزودن دیدگاه
پرسش و پاسخ
پنل پرسش

پرسش خود را در مورد این محصول بیان کنید
ثبت پرسش
برچسب ها