بازی فکری فتح پرچم

ﺷﻨﺎﺳﻪ:

133

ﺑﺮﻧﺪ:

سلام بازی

ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی:

بازی استراتژیک
قیمت: 240,000 تومان

3 بازی متنوع در یک مجموعه.

صفحه بازی.

صفحه محافظ.

قواعد بازی.

تعداد

  • موجود در انبار
  • ارسال به سراسر ایران
  • تضمین کیفیت کالا
  • سوالی دارید؟
  • دیدگاه خود را وارد کنید
توضیحات

بازی فتح پرچم در سال ۱۹۴۶ توسط مادوسا، یک شرکت بازی‌سازی هلندی، طراحی شد. این بازی در سال ۱۹۴۷ به بازار عرضه شد و به سرعت محبوب شد.

فتح پرچم یک بازی استراتژی 2 نفره تخته ای است هر بازیکن ۴۰ مهره دارد که هر کدام از آن‌ها نشانه‌ای از رتبه‌های مختلف در یک ارتش دارد. هدف بازیکنان پیدا کردن پرچم حریف و یا نابود کردن تمام مهره‌های حریف است.

در بازی فتح پرچم هر بازیکن ۴۱ قطعه دارد که شامل یک پرچم، یک بمب، دو جاسوس، سه کاپیتان، چهار سرباز، پنج رزمنده، شش لژیونر و هفت کلانتر است. هدف اصلی بازی به دست آوردن پرچم حریف است. هر بازیکن میبایست قطعات خود را در نقشه قرار داده و با استفاده از تاکتیک‌های خود، به سمت پرچم حریف حرکت کند.

بازی فتح پرچم یک بازی استراتژیک دو نفره است که در آن هر بازیکن باید قطعات خود را در نقشه قرار داده و با استفاده از تاکتیک‌های خود، به سمت پرچم حریف حرکت کند. این بازی با بازی‌های شطرنج و شطرنج چینی مقایسه می‌شود.

معرفی بازی فتح پرچم :

بازی استراتژیک و مهیج فتح پرچم از گیم بردهای پر طرفدار دنیا است. این بازی شامل ۴۱ عدد مهره می شود، یکی از مهره ها، مهره‌ ی پرچم است. هدف بازی این است که بتوانید مهره ی پرچم حریف را کشف کنید، یاهمه ی مهره های حریف را از میدان به در کنید تا بتوانید در نبرد با حریف پیروزشوید.

شرح بازی فتح پرچم :

به هر بازیکن یک رنگ از مهره ها را بدهید. مهره ها شامل مراتب مختلف نظامی هستند. هرکدام از بازیکنان مهره های خود را در زمین خودش می چیند، به طوری که بازیکن حریف نتواند آن ها را ببیند. به نوبت مهره های خود را حرکت دهید. زمانی که دو مهره به یکدیگر برخورد کردند، مهره ی با رتبه ی کمتراز بازی خارج می شود. در نهایت کسی که پرچم حریف مقابل را سریعتر پیدا کند پیروز این نبرد است.

مشخصات
نوع
بازی فکری
اقلام همراه
همراه بروشور بازی
رده سنی
بالای 8 سال
تعداد بازیکن
2 نفره
مدت زمان بازی
45 دقیقه
ویژگی
بالا رفتن تفکر استراتژیک
3 بازی متنوع در 1 مجموعه
ابعاد جعبه
37x29x7 سانتی متر
پرداخت در محل
ویژه تهرانی ها

 در صورت تمایل به پرداخت در محل در شهر تهران با شماره 09306503949 تماس بگیرید.

امتیاز و دیدگاه کاربران

جمع بندی


5
از 5
از مجموع 0 امتیاز
دیدگاه خود را در مورد این محصول بیان کنید
افزودن دیدگاه
پرسش و پاسخ
پنل پرسش

پرسش خود را در مورد این محصول بیان کنید
ثبت پرسش
برچسب ها