بازی فکری رو در رو

ﺷﻨﺎﺳﻪ:

146

ﺑﺮﻧﺪ:

سایان

ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی:

بازی تخته ای
قیمت: 150,000 تومان

سبک بازی : تخته ای ، فکری

رده ی سنی : کودک ، نوجوان و بزرگسال

تعداد بازیکن : 2 نفر

افزایش سرعت عمل

تعداد
آخرین موجودی

  • موجود در انبار
  • ارسال به سراسر ایران
  • تضمین کیفیت کالا
  • سوالی دارید؟
  • دیدگاه خود را وارد کنید
توضیحات

بازی فکری رو در رو برند سایان

در بازی فکری رو در رو هر دو بازیکن به طور همزمان باید بازی را شروع کنند و در طول بازی فقط باید از یک دست و یک انگشت خود استفاده کنید. باید به دقت هدف گیری کنید تا مهره ها هرچه زودتر به طرف صفحه حریف پرتاب شود. اگر میخواهید برنده بازی شوید باید بین سرعت عمل و دقت خود یک رابطه منطقی ایجاد نمائید. اگر مهره ای از فضایی غیر از شیار به زمین بازیکن مقابل منتقل شود باید آن را برگردانید، اگر مهره ای به هر دلیلی از زمین بازی خارج شود نیاز نیست که آن را برگردانید و بازی بدون آن مهره ادامه پیدا خواهد کرد.

بازی در رشد اجتماعی کودک نیز تأثیر بسزایی دارد و موجب ارتباط کودک با محیط بیرون ، شکوفایی استعداد های نهفته و بروز خلاقیت ، همکاری ، همیاری و مشارکت کودک می‌گردد. همچنین موجب همانند سازی با بزرگ‌ تر ها شده و کمک می‌کند که کودک شکست را به طور واقعی تجربه کند. بازی در رشد جسمی کودک، پرورش خلاقیت نیز مؤثر بوده و باعث سرگرمی، رشد و هماهنگی دستگاه‌ ها و اعضای بدن و تقویت حواس کودک و توانمندی فکری و بدنی در او می‌ شود. بازی‌ های فکری عموما باعث می‌شوند تا در ذهن خود برنامه‌ ریزی کنید ، نقشه بکشید و تلاش کنید ، اطلاعاتی را به خاطر بسپارید که در شکست دادن حریفان به کمک‌ تان می‌ آیند.

بازی فکری رو در رو مدل سایان یک بازی فکری برای گروه سنی ۵ سال به بالا است. این بازی شامل ۲۰ کارت بازی، ۲۰ قطعه شطرنج کوچک و ۱ دستورالعمل است. هدف این بازی افزایش تمرکز، توجه و حافظه است.

شما می‌توانید با دوستانتان این بازی را انجام دهید. برای این کار، شما می‌توانید 20 کارت بازی و 20 قطعه شطرنج کوچک را به دوستانتان بدهید و همچنین دستورالعمل بازی را نیز به آنها بدهید.

بازی فکری رو در رو برند سایان، یک بازی تخته‌ای است که برای دو نفر طراحی شده است. این بازی، مهارت‌های فکری و استراتژیک را تقویت می‌کند

 

مشخصات
نوع
بازی فکری
ابعاد
36x26x4 سانتی متر
اقلام همراه
صفحه بازی از جنس چوب
ده عدد مهره چوبی در دو رنگ
رده سنی
5 سال به بالا
جنس
چوبی
تعداد بازیکن
2 نفر
مخاطرات
خطر بلعیدن
ویژگی
سرعت عمل
دقت
تمرکز
نوع بازی
تخته ای
پرداخت در محل
ویژه تهرانی ها

 در صورت تمایل به پرداخت در محل در شهر تهران با شماره 09306503949 تماس بگیرید.

امتیاز و دیدگاه کاربران

جمع بندی


5
از 5
از مجموع 0 امتیاز
دیدگاه خود را در مورد این محصول بیان کنید
افزودن دیدگاه
پرسش و پاسخ
پنل پرسش

پرسش خود را در مورد این محصول بیان کنید
ثبت پرسش
برچسب ها