بازی فکری تیزچین

ﺷﻨﺎﺳﻪ:

37

ﺑﺮﻧﺪ:

سایان

ﺩﺳﺘﻪ ﺑﻨﺪی:

بازی گروهی
قیمت: 135,000 تومان

بازی فکری تیزچین

سرعت عمل

دقت و تمرکز

رده سنی:بالای 6 سال

تعداد
آخرین موجودی

  • موجود در انبار
  • ارسال به سراسر ایران
  • تضمین کیفیت کالا
  • سوالی دارید؟
  • دیدگاه خود را وارد کنید
توضیحات

بازی فکری تیزچین یک بازی کارتی و معمایی است که برای تقویت تمرکز و سرعت عمل بازیکنان طراحی شده است.  بازیکنان را در جهت تقویت تمرکز و سرعت عمل بیشتر یاری می‌کند. بازی به این صورت است که ابتدا لیوان‌ها را در دو سطر مقابل هم قرار می‌دهید. سپس کارت‌ها را مخلوط کرده و به پشت، در وسط زمین بازی می‌گذارید. هر بازیکن یک کارت را برمی‌دارد و سعی می‌کند بر اساس الگوی رنگ‌های روی کارت، لیوان‌های خود را به ترتیب بچیند. اولین بازیکنی که ترتیب لیوان‌هایش را به درستی انجام داد، باید به زنگ بزند و کارت را برنده شود. بازیکنی که بیشترین تعداد کارت را جمع کند، برنده بازی محسوب می‌شود

اقلام موجود در بسته بندی این بازی شامل:

24 عدد لیوان در 6 رنگ مختلف، 25 عدد کارت بازی ،1 عدد زنگ فلزی می‌باشد. این بازی مناسب گروه سنی 6 سال به بالا و تعداد بازیکنان لازم برای این بازی بین 2 تا 4 نفر است.

بازی تیزچین بازیکنان را در جهت تقویت تمرکز و سرعت عمل بیشتر یاری می‌کند.

هدف بازی:

بازیکنان باید بکوشند تا در هر دور از بازی زودتر از سایر بازیکنان لیوان های خود را مطابق با تصویر کارت ها بچیند و زنگ را به صدا در بیاورد.

روش بازی تیزچین:

نحوه بازی فکری تیزچین به این صورت است که ابتدا زنگ را در وسط میز یا زمین بازی قرار دهید و کارت ها را مخلوط نموده و به پشت، در وسط زمین بازی قرار دهید و جلوی هر بازیکن 6 عدد لیوان در رنگ های مختلف بگذارید کارت اول را برگردانید. بازیکنان پس از دیدن تصویر کارت باید هرچه سریع تر لیوان های خود را مطابق با ترکیب رنگی تصویر کارت بچینند.

دقت کنید که بعضی از کارت ها به صورت عمودی بوده و بعضی دیگر به صورت افقی می‌باشد. شما هم باید لیوان ها را به همین صورت بچینید و در حالت عمودی لیوان ها باید داخل هم قرار گیرند و در حالت افقی لیوان ها در کنار هم قرار خواهند گرفت.

بازیکنی که زودتر بتواند لیوان های خود را بچیند، باید زنگ را به صدا در آورد و سپس او آن کارت را برای خودش بر می‌دارد و بازی ادامه خواهد داشت. اگر پس از زدن زنگ توسط بازیکن، مشخص شد که او لیوان ها را اشتباه چیده است آن کارت باید به نفر دوم که لیوان های خود را درست چیده است داده شود و به همین صورت تا بازیکنی که لیوان ها را درست چیده باشد. اکنون باید کارت دوم برگردانده شود و بازیکن شروع به چیدن لیوان ها نمایند و بازی تا تمام شدن 25 کارت ادامه خواهد داشت و برنده بازی کسی خواهد بود که کارت های بیشتری داشته باشد.

مشخصات
اقلام موجود در بسته
24 عدد لیوان رنگی
25 عدد کارت بازی
1 عدد زنگ فلزی
رده سنی
بالای 6 سال
جنس
مقوا
پلاستیک
کشور سازنده
ایران
تعداد بازیکن
2 تا 4 نفر
جنسیت
دخترانه
نوع بازی
بازی فکری کارتی
پرداخت در محل
ویژه تهرانی ها

 در صورت تمایل به پرداخت در محل در شهر تهران با شماره 09306503949 تماس بگیرید.

امتیاز و دیدگاه کاربران

جمع بندی


5
از 5
از مجموع 0 امتیاز
دیدگاه خود را در مورد این محصول بیان کنید
افزودن دیدگاه
پرسش و پاسخ
پنل پرسش

پرسش خود را در مورد این محصول بیان کنید
ثبت پرسش
برچسب ها